Dom

Zhengzhou Toper Industrial Equipment Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Zhengzhou Toper Industrial Equipment Co., Ltd.

O firmie Toper:

Zhengzhou Toper jest wiodącym dostawcą urządzeń przemysłowych w Chinach, a także profesjonalnym eksporterem i dostawcą usług w zakresie filtrów i urządzeń separujących. Ponadto koncentrujemy się na pełnej obsłudze projektu filtrującego, od projektu po obsługę posprzedażną i szybką dostawę części zamiennych.

Globalna usługa:

Od 2006 r. Zhengzhou Toper dostarcza produkty i usługi do ponad 200 przedsiębiorstw z 30 krajów i obszarów z wyłączeniem Chin kontynentalnych. Azja Południowo-Wschodnia: Indonezja, Malezja, Filipiny i Tajlandia; Azja Zachodnia: Turcja, Uzbekistan i Tadżykistan; Azja Północno-Wschodnia: Korea Południowa, Mongolia; Bliski Wschód: Izrael, Palestyna, Oman, Bahrajn, Iran; Europa: Rosja, Włochy, Hiszpania, Ukraina, Finlandia, Polska, Rumunia; Ameryka Północna: Kanada, Ameryka; Ameryka Południowa: Meksyk, Gwatemala, Argentyna, Brazylia, Chile, Peru, Boliwia; Afryka: RPA, Algieria i tak dalej.

Produkty:

Pełna automatyczna prasa filtracyjna, membranowa prasa filtracyjna, prasa kompresyjna z mechanicznym kompresorem, prasa kompresyjna prasy prasującej, żeliwna płyta i rama prasy filtracyjnej, prasa filtracyjna ze stali nierdzewnej, prasa filtracyjna z okrągłym talerzem, prasa filtracyjna do pasów, prasa filtracyjna z pasem zagęszczającym i odwadniającym, trzy- wirówka nożna, wirówka z płaskim panelem, wirówka dekantacyjna, wirówka rurowa, filtr tarczowy próżniowy, różne urządzenia filtrujące, płyta filtracyjna i tkanina filtracyjna i tak dalej.

Podanie:

Nasze urządzenia filtrujące i separujące są szeroko stosowane w górnictwie, hutnictwie, przemyśle naftowym, chemicznym, ochronie środowiska, galwanotechnice, żywności, farmacji, oleju, biologicznym, napojach, warzeniu, tekstyliach, drukowaniu i barwieniu, papiernictwie, soli nieorganicznej, myciu węgla, oczyszczaniu ścieków , ceramika, skóra takich branż.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : PIJAK

Ilość pracowników : 101~200

Coroczne wyprzedaże : 5 million-10 million

Rok założenia : 2006

pc Export : 40% - 50%

Accepted Delivery Terms: FOB, CFR, CIF, EXW, CIP, FCA, CPT, DDP, DDU, Express Delivery, DAF, DES

Accepted Payment Currency: USD, EUR, JPY, CNY

Accepted Payment Type: T/T, L/C, Western Union, Cash

Nearest Port: Qingdao, Shanghai, Tianjin